دریافت و فعال سازی سامانه پیام کوتاه

پیامک صوتی

پیامک صوتی

سامانه پیام صوتی برتر اس ام اس

باور عمومی بر این است که رفتار خرید مشتری بر اساس منطق و حساب و کتاب است، اما در حقیقت همه ما هنگام خرید بسیار بیشتر از آنچه تصور می شود احساسی عمل می کنیم. بخصوص زمانی که پای خرید محصولی شخصی در میان باشد. به همین جهت، استفاده از پیام صوتی (اگر طبق اصول باشد) بسیار تاثیرگذارتر از پیام متنی است. پیام صوتی با بهره گیری از صدا تاثیر عمیقی بر شنونده می گذارد. لحن و آهنگ گفتار، نوای موسیقی و… می توانند شنونده را جادو کنند. سامانه پیام صوتی آوانک برتر اس ام اس (برادر پیامک برتر اس ام اس) بر اساس حقایقی که در این صفحه با آنها مواجه خواهید شد بنا شده است.

مشاوره تخصصی
صدای شما اعجاز می کند

آوای برتر سامانه پیام صوتی ایرانی است که با زیرساخت‌های قوی بستری طلایی برای سایر کسب و کارها و سازمان ها ایجاد کرده است. همانند پیامک که دارای پنل sms است، آوانک نیز با ارائه یک پنل پیشرفته مدیریت پیام های صوتی، و ارائه جامع ترین و کامل ترین امکاناتی که می تواند به کمک هر کسب و کار و سازمانی بیاید، ابزاری قوی برای رشد و توسعه شما فراهم آورده است.

ارسال پیام صوتی می‌تواند نقطه پرش شما در تبلیغات برای کسب‌وکارتان باشد. ارسال اس ام اس انبوه شما را به افراد بسیار زیادی متصل می‌کند و پیام صوتی صدای‌تان را به گوش آن‌ها می‌رساند. این دو در کنار هم به معجزه تبلیغات شما تبدیل می‌شوند.

محصول ما را با برند خود بفروشید

سامانه پیام صوتی آوای برتر نه تنها امکانات جامع و کاملی در زمینه پیام صوتی ارائه می دهد، بلکه با اعطای نمایندگی به متقاضیان، یک روش درآمدزایی فوق العاده (آن هم تحت عنوان و برند شخصی خودتان!) ایجاد کرده است. شما می توانید محصول ما را تحت عنوان برند شخصی خودتان بفروشید و درآمدی کلان داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه حتما با مشاوران ما تماس بگیرید. پنل ارسال پیامک صوتی می‌توان سطح درآمد شما را دگرگون کند.

امکانات سامانه پیام صوتی آوای برتر:

ما تلاش کرده ایم در این سامانه تمام امکانات مورد نیاز مشتریان را فراهم آوریم. حتی اگر در فرآیند ایجاد پیام صوتی، تمایل یا ابزار لازم را ندارید، زحمت آن را به ما بسپارید. ما با بهره گیری از استودیوی ضبط صدای حرفه ای و گویندگان خوش صدا، پیامی دلنشین و ماندگار برای شما تهیه می کنیم.

نگاهی داشته باشید به تعدادی از امکانات سامانه پیام صوتی آوانک:

۱. ارسال به خطوط ثابت و همراه

۲. بانک شماره

۳. گالری اصوات

۴. دفترچه تلفن پیشرفته

۵. زمان بندی در ارسال

۶. ارسال در تمام ساعات شبانه روز

۷. ارسال رمز پویا

۸. ارسال از روی نقشه

۹. گزارش گیری کامل

۱۰. تبدیل متن به صدا

۱۱. افزونه وردپرس

۱۲. آوامیکس

فواید سامانه پیام صوتی آوای برتر:

ما تلاش کرده ایم در این سامانه تمام ملزومات مورد نیاز مشتریان را فراهم آوریم. حتی اگر در فرآیند ایجاد پیام صوتی، تمایل یا ابزار لازم را ندارید، زحمت آن را به ما بسپارید. ما با بهره گیری از استودیوی ضبط صدای حرفه ای و گویندگان خوش صدا، پیامی دلنشین و ماندگار برای شما تهیه می کنیم. همچنین درست مانند وب سرویس پیامکی برتر اس ام اس، وب‌سرویس پیام صوتی نیز به شما تعلق می‌گیرد که کاملا رایگان است.

تصور کنید تلفن همراه تان زنگ می خورد و پیام صوتی پیشنهادی می دهد که شما را به وجد می آورد. چند دقیقه بعد با اینکه هیجان خرید در روح تان موج می زند اما نام فروشگاه را فراموش کرده اید. در حالی که افسوس از دست رفتن آن تخفیف بزرگ را می خورید پیامکی می‌رسد که آدرس، شماره و همه اطلاعات فروشگاه در آن است. چه خوش شانسی ای!

پیامک صوتی و پیامک متنی مکمل یکدیگر هستند

تعرفه های پنل پیام صوتی

پایه

۵۵ هزارتومان

یک ماهه

محبوب‌ترین

298هزارتومان

سه ماهه

سودمندترین

985 هزارتومان

یک ساله

نمایندگی

به زودی

دائمی

کدام بسته پیام صوتی متناسب با نیاز شما است؟

همین حالا مشاوره اختصاصی از ما دریافت کنید.