دریافت و فعال سازی سامانه پیام کوتاه

مشتریان

صدای مشتریان برتر اس ام اس

از کسب و کارهای کوچک تا سازمان‌های بزرگ سامانه پیامک برتر اس ام اس را انتخاب کرده اند.

جای شما در بین مشترکین سامانه پیامک برتر اس ام اس خالی است.

ایران خودرو
ایران خودرو
برای همکاری با یک سامانه پیامکی خوب تصمیم به انتخاب شرکت نرم افزاری برتر اس ام اس گرفتیم که در طی سالیان گذشته در همایش نشان تجاری درخشش خوبی داشته است، همچنین سامانه پیامکی اولین و بهترین ابزار مدیریت ارتباط این شرکت در سطح گسترده است.
دانشگاه فردوسی مشهد
دانشگاه فردوسی مشهد
همکاری مجموعه دانشگاه فردوسی مشهد و گروه نرم افزاری برتر اس ام اس از اتفاقات خوب در زمینه پیشرفت دانش نرم افزاری بوده و این مجموعه از امکانات سامانه پیامکی آموت به خصوص وب سرویس پیامکی رضایت بسیاری دارد.
عالیس
عالیس
مجموعه صنایع غذایی عالیس از همکاری با شرکت نرم افزاری برتر اس ام اس خرسند است و استفاده از پنل پیامکی این شرکت طی سالیان گذشته تاثیر زیادی در شناخته شدن این نام در بین مصرف کنندگان عزیز داشته است.این سامانه امکانات جامع و خوبی برای تبلیغات پیامکی و با قیمتی رقابتی عرضه می کند که در نوع خود بسیار شگفت انگیز می باشد.
دانشگاه تهران
دانشگاه تهران
سامانه پیامکی برتر اس ام اس با ارائه وب سرویس پیامکی قوی و سازگار با بسترهای مختلف نرم افزاری، ابزاری کاربردی برای بسترهای مختلف نرم افزاری، ابزاری کاربردی برای بسترهای دیجیتالی فراهم آورده است و همکاری با این مجموعه باعث ایجاد تجربه ای خوب و موفقیت آمیز شده است.

به شما قول می‌دهیم که استفاده از خدمات ما کسب و کارتان را متحول می‌کند،

همین حالا برای دریافت مشاوره اختصاصی اقدام کنید.

دریافت مشاوره اختصاصی

خانواده برتر پیامک به شما خوش آمد می‌گوید.

کرمان موتور
کرمان موتور
با توجه به گستردگی حجم ارتباطات پیامکی شرکت کرمان‌ موتور و نیاز به یک سامانه جامع که توانایی ارائه گزارشات دقیق و با جزئیات کامل را داشته باشد، سامانه پیامک برتر اس ام اس را از شرکت نرم‌افزاری برتر اس ام اس تهیه کردیم و از خدمات آن رضایت بسیار داریم.
شهرداری مشهد
شهرداری مشهد
همکاری مجموعه شهرداری مشهد با شرکت نرم‌افزاری برتر اس ام اس باعث افتخار و مباهات خطه خراسان بزرگ است. وجود شرکتی که در ارائه خدمات پیامکی رقیب سرسختی برای سایر شرکت‌های فعال در این زمینه است و با کسب رتبه اول برند برتر طی ۵ سال متوالی، توانسته خدمات باکیفیتی را در کنار قیمت رقابتی برای سازمان‌ها و کسب‌وکارها از پایتخت مذهبی ایران ارائه دهد.
بیمه نوین
بیمه نوین
پشتیبانی سامانه پیامک شرکت نرم‌افزاری برتر اس ام اس یکی از فاکتورهای مثبت و قوی این شرکت است که مجموعه بیمه نوین در این زمینه به مهندسان و متخصصان پیامک برتر اس ام اس خسته‌نباشید می‌گوید و این باعث تعامل هرچه مفیدتر در همکاری این دو شرکت شده است.
بانک کشاورزی
بانک کشاورزی
ارائه کیفیت در کنار قیمت مناسب دلیل انتخاب پنل پیامک شرکت نرم‌افزاری برتر اس ام اس توسط مجموعه بانک کشاورزی است. سامانه پیامکی برتر اس ام اس، با توجه به حجم بسیار بالای پیام‌های مورد نیاز برای مشتریان این بانک، طی این سال‌ها توانسته به خوبی ارسال پیام را تضمین کرده و همیشه در دسترس بوده است.
بانک مسکن
بانک مسکن
از مزایای سامانه پیامک شرکت نرم‌افزاری برتر اس ام اس سرعت ارسال این سامانه در ارسال رمز پویا برای مشتریان ماست. با توجه به زمینه خدماتی مجموعه بانک مسکن، نیاز به ارائه رمز پویا در کوتاه‌ترین زمان شاخص مهمی در سنجش کیفیت خدمات است و پیامک برتر اس ام اس این قابلیت را با قیمتی بسیار خوب عرضه می‌کند.
بیمه ایران
بیمه ایران
مجموعه بیمه ایران از همکاری با شرکت نرم‌افزاری برتر اس ام اس خرسند است و در زمینه ارسال و دریافت پیام‌های تبلیغاتی و خدماتی با استفاده از پنل پیامکی این شرکت رضایت کامل را داریم.

شما هم می‌خواهید به جمع مشتریان وفادار برتر اس ام اس بپیوندید؟

همین حالا مشاوره اختصاصی از ما دریافت کنید.

دریافت مشاوره اختصاصی