دریافت و فعال سازی سامانه پیام کوتاه

درباره پیامک برتر اس ام اس

پیامک برتر اس ام اس یک سامانه جامع پیامکی است که در کنار تعدادی برند دیگر، تحت نظارت و هدایت شرکت نرم‌ افزاری برتر اس ام اس فعالیت می‌ کند. شرکت نرم‌ افزاری برتر اس ام اس در سال ۱۳۸۶ با هدف رشد و توسعه صنعت نرم‌ افزاری ایران تاسیس شد و با شماره ۲۷۲۹۵ به ثبت رسید. سه برند آوانک (سامانه پیام صوتی)، اوج (نرم‌ افزار مدیریت ارتباط با مشتری) و آلاوان (پلتفرم هوش مصنوعی) برادران پیامک برتر اس ام اس هستند که همگی با یک هدف طراحی و توسعه داده شده‌ اند.

نرم‌ افزاری برتر اس ام اس در حال حاضر به بیش از ۹۲۰۰۰ مشتری خدمت می‌ کند که از کسب‌ وکارهای محلی تا سازمان‌ های بخش خصوصی و دولتی سطح کشور را شامل می‌ شود و طی سال‌ های ۱۳۹۶ تا ۱۴۰۰ (۵ سال متوالی) موفق به دریافت رتبه اول اصناف در همایش نشان تجاری شده است. همچنین این شرکت با ارتقا خود در سطح استانداردهای بین‌ المللی جزو برندهای دارای ایزو می‌ باشد.

پیامک برتر اس ام اس اولین محصول نرم‌ افزاری برتر اس ام اس است که با هدف ارائه سامانه پیام کوتاه جهت مدیریت ارسال و دریافت انبوهی از پیامک‌ ها در راستای اهداف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و عمومی شما ایجاد شده و سه ویژگی کلی دارد:

  • جامع و کامل است
  • راحتی و سهولت استفاده دارد
  • مقرون‌ به‌ صرفه و ارزشمند است

این سامانه بیش از ۱۳ سال است که خدمات خود را به سازمان‌ ها و کسب‌ وکارهای مختلف ارائه می‌ دهد و به لطف اعتماد مشتریان، موفق به کسب «نشان رضایتمندی مشتری» شده است. ما با نگاهی به آینده و به صورت مداوم در حال توسعه و ارتقای پیامک برتر اس ام اس هستیم و می‌ خواهیم بهترین تجربه استفاده از سامانه پیامکی را برای شما رقم بزنیم.