دریافت و فعال سازی سامانه پیام کوتاه
سامانه پیامک برتر اس ام اس

امکانات سامانه پیامک برتر اس ام اس

کامل ترین و جامع ترین امکانات پنل پیامک را در سامانه پیامک برتر اس ام اس گرد آورده ایم. این سامانه به گونه ای طراحی شده که با بالاترین کیفیت و رقابتی‌ترین قیمت، نیاز تمام مجموعه‌ها (از کسب وکارهای محلی تا سازمان‌های بین المللی) را پوشش دهد. اگر مطالعه این امکانات از وقت شما خارج است، دو راه سریع تر پیشنهاد می‌کنیم: تماس با مشاوره و سوال مستقیم، یا فعال سازی پنل پیامک رایگان و استفاده از دموی ۱۰ روزه.

ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی

«ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی» اولین دلیل وجود سامانه های پیام کوتاه بوده است. برای راه اندازی یک کمپین تبلیغات پیامکی خوب، شما به سامانه ای احتیاج دارید که از ۵ قابلیت اساسی برخوردار باشد:

  1. ارسال سریع
  2. ارسال منطقه‌ای
  3. زمان بندی ارسال
  4. ارسال به سراسر ایران
  5. بانک اطلاعات مشاغل

در سامانه پیامک برتر اس ام اس به هر یک از این ۵ ویژگی توجه ویژه داشته ایم تا بیشینه کیفیت را ارائه دهیم. اگر قصد راه اندازی تبلیغات پیامکی انبوه را دارید، جزئیات این امکانات را مطالعه کنید.

مطالعه بیشتر
خطوط اختصاصی

در صورتی که تمایل دارید در سامانه پیامکی خود امکان دریافت پاسخ را نیز داشته باشید، باید از خطوط اختصاصی که به صورت انحصاری در اختیار شما هستند استفاده کنید. خط اختصاصی برای مواردی مثل نظرسنجی، انتقاد، پیشنهاد و… استفاده می شود. علاوه بر این، قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست را به طور ذاتی درون خود دارد. برای مشاهده تفاوت انوع خطوط اختصاصی پیامکی و انتخاب بهترین مورد برای کسب و کارتان، جزئیات را مطالعه نمایید.

مطالعه بیشتر
ارسال پیامک به بلک لیست

بلک لیست یا لیست سیاه مخابرات آن دسته از کاربرانی هستند که با انتخاب گزینه عدم دریافت پیامک تبلیغاتی، راه را بر این شیوه بازاریابی سد کرده اند. قابلیت ارسال به بلک لیست به شما امکان می دهد به این گروه از افراد پیامک تبلیغاتی بفرستید. علاوه براین، گارانتی ارسال یکی دیگر از امکانات پنل پیامک آموت است که رسیدن اس ام اس شما به مخاطب را تضمین می کند. بنابراین دیگر از بابت تحویل پیامک ها به مخاطبان نگرانی نخواهید داشت. برای اطلاعات بیشتر جزئیات را مطالعه کنید.

مطالعه بیشتر
پیام صوتی

می خواهید در ارسال پیام خود هیجان و احساس بیشتری به مخاطب القا کنید؟ این یک حقیقت روشن است که رفتار خرید مشتری بیشتر از آن که بر پایه منطق باشد، بر احساس و عواطف استوار است. به همین دلیل است که فروشندگان ترجیح می دهند با مشتری رو در رو صحبت کنند. ارسال پیام صوتی چنین قابلیتی را به شما ارائه خواهد داد.

با بیان پیشنهاد خود در قالب صدایی گرم و با لحنی هیجانی، ماندگاری پیام تبلیغاتی شما بیشتر می شود. آموت، در کنار ارائه سامانه پیامک متنی، سامانه پیام صوتی «آوانک» را نیز ارائه می دهد که حتی اگر خودتان تمایل به نوشتن و ضبط پیام با صدای خودتان نداشته باشید، ما با کمک استودیو و گوینده حرفه ای این کار را برای شما انجام می دهیم. حتما سری به «آوانک» بزنید.

حفظ مشتری

آیا می دانستید که حفظ مشتری بسیار کمتر از جذب مشتری هزینه بر می دارد؟

برای حفظ و نگهداری مشتریان خود، راه های پیامکی بسیاری وجود دارد، اما قبل از هر چیز به یک دفترچه تلفن خوب احتیاج دارید که تمام اطلاعات آن ها را در خود ذخیره کند و در واقع نقش بانک اطلاعاتی مشتریان را برای شما بازی کند.

پیامک برتر اس ام اس با فراهم آوردن دفترچه تلفن پیشرفته این امکان را برای شما فراهم کرده است. علاوه بر این با امکانات دیگری مانند گنجینه پیامک، یادآوری، سررسید و… به حفظ ارتباط با مشتری کمک می کند.

مطالعه بیشتر
امنیت اطلاعات
در هنگام استفاده از هرگونه خدمات آنلاین، امنیت اطلاعات یکی از دغدغه های مهم و بزرگ کاربران است. ما در سامانه پیامک آموت به این موضوع توجه داریم و برای رضایت خاطر مشتریان مان از اطلاعات آن ها محافظت می کنیم. تمام اطلاعاتی که از مشتری در سامانه پیامک آموت وجود دارد محرمانه تلقی شده و تحت هیچ شرایطی اجازه دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث حقیقی و حقوقی داده نمی شود.
گزارش‌ها
یکی از امکانات پنل پیامک برتر اس ام اس که تنها منحصر به این برند بوده و در هیچ سامانه دیگری ارائه نمی شود، ارائه گزارش پیامک هاست. البته قابلیت گزارش گیری همه جا وجود دارد، اما گزارش گیری با جزئیات و به صورت شخصی سازی شده که با نمودارهای مختلف نشان داده شود و با خروجی های مد نظر شما استخراج شود، در هیچ سامانه پیامکی دیگری حداقل تا امروز ارائه نشده است. گزارش کمپین های شما به شکلی دقیق، ساده، شفاف و آن گونه که شما می خواهید به دست تان می رسد.
رمز یکبار مصرف
گذشته از تبلیغات، رمز پویا (OTP) یکی دیگر از کاربردهای اصلی سامانه های پیامکی و البته یکی از امکانات پنل پیامک برتر اس ام اس است. شما می توانید با استفاده از وب سرویس و اتصال سامانه پیامک برتر اس ام اس به وب سایت، اپلیکیشن یا سایر بسترهای دیجیتالی، امکان ارسال رمز پویا را برای اهدافی چون احراز هویت به کار بگیرید. رمز پویا را زیر ۱۰ ثانیه ارسال می کنیم.

سوالاتی که می‌تواند به شما کمک کند

در سامانه پیامک برتر اس ام اس همه ی بسته ها دارای امکانات یکسان می باشند و شما با خریداری هر یک از آن ها می توانید تمامی امکانات سامانه پیامکی را داشته باشید. قابل ذکر است در پنل اس ام اس رایگان (دمو) نیز، شما می توانید از تمامی امکانات به مدت ۱۰ روز بصورت رایگان استفاده نمایید. جهت ثبت نام اولیه در پیامک تبلیغاتی برتر اس ام اس می توانید اینجا کلیک کنید.

امکاناتی از قبیل ارسال پیامک انبوه، ارسال پیامک خدماتی، ارسال گروهی، دفترچه تلفن پیشرفته، ارسال به بلک لیست ها، ارسال پیامک حاوی لینک، ارسال پیامک زمان دار، ارسال هوشمند، گزارشات دقیق و کامل ارسال، دلیوری پیامک، بانک اطلاعاتی مشاغل بروز و کامل، ارسال منطقه ای (ارسال از روی نقشه)، دریافت پیامک و حدود ۳۰ امکان دیگر که می توانید با ثبت نام اولیه به صورت رایگان از امکانات کامل پنل پیامکی برتر اس ام اس بهره ببرید.

ارسال پیامک به بلک لیست ها (ارسال به لیست سیاه) در پنل پیامکی برتر اس ام اس از ۲ روش امکان پذیر می باشد. روش اول ارسال با خط خدماتی عمومی (بدون نیاز به سفته) می باشد که می توانید جهت ارسال پیامک های خدماتی به مشتریان خود، از این خطوط استفاده نمایید. روش دوم ارسال پیامک تبلیغاتی به افراد بلک لیست می باشد که می توانید پیامک های تبلیغاتی خود را به افراد بلک لیست برسانید.

هنوز سوال بی پاسخ دارید؟